KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545520
nr 1454 5520
Oidentifierad konstnär, kvinna, 1930-tal. Olja på duk, osignerad, 50x45, yttermått inklusive ram: 56x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:45:15
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr